Liverpool - Norwich 4:1Liverpool si na startu Premier League s chutí zastřílel

Fotbalisté Liverpoolu vstoupili do nového ročníku Premier League jasnou výhrou nad Norwichem 4:1. Už po první půli vedli svěřenci německého manažera Jürgena Kloppa 4:0 a zápas měli pod kontrolou. Nováček po pauze jen jednou trefou korigoval výsledek.

To byla jízda. Fotbalisté Liverpoolu nasázeli už během první půle do sítě Norwiche čtyři branky.

Na první trefu čekal zaplněný Anfield do sedmé minuty, kdy poslal míč do vlastní sítě Hanley a Liverpool se rozjel. Na 2:0 zvýšil kanonýr Salah, další trefu přidal obránce Van Dijk a tři minuty před přestávkou pečetil poločasové skóre Origi,

Po přestávce sice nováček dokázal vstřelit čestný úspěch, porážku však Norwich neodvrátil. Komplikací pro Liverpool je zranění brankáře Alissona. Ten musel ze hry už šest minut před poločasem. Mezi tyčemi jej nahradil brankář Adrián, který přestoupil k "Reds" teprve v pondělí z West Hamu.

Anglická fotbalová liga - 1. kolo:
Liverpool - Norwich 4:1 (7. vlastní Hanley, 19. Salah, 28. Van Dijk, 42. Origi - 64. Pukki).