Liverpool chystá hvězdnou rošádu! Prodá Maného a přivede největší talent současnosti?

14. dubna 2020 16:20 - Liverpool/Praha

Miliardy létají vzduchem, o šetření nemůže být ani v době pandemie koronaviru řeč. Na nejžhavější fotbalový klenot současnosti, kterým je francouzský mladík Kylian Mbappé, stojí velkokluby frontu. Dalším zájemcem o jeho služby je anglický Liverpool, který by pro změnu mohl v létě pustit jednu ze svých hvězd do Realu Madrid.

 

Andrew Couldridge, Reuters

Řada klubů šetří, hráči i funkcionáři si snižují mzdy, ale média se i v době, kdy soutěže po celém světě zastavila nemoc covid-19, předhánějí v senzačních zprávách o chystaných letních přestupech. A pokud se třeba jen některé informace potvrdí, čekají fotbal přestupové žně, dresy budou měnit i největší hvězdy. A v pokladnách klubů bude pořádný průvan.

Daily Mail například přišel s novinkou, že by se Kylian Mbappé, kterého má jako jedničku na seznamu vyhlédnutých posil třeba Real Madrid, mohl po sezoně stěhovat do Liverpoolu. Klub z Anfieldu má přitom v sestavě řadu ofenzivních es a fanoušci teď jistě nechápavě kroutí hlavou, co by s dalším bombarďákem Reds dělali. Vysvětlení je jednoduché. Vše je podmíněno odchodem Sadia Maného do Bílého baletu za 150 milionů liber (více než 4,6 miliardy korun).

Liverpool chce německou mašinu na góly, vypadá to ale, že utře nos

Senegalský křídelník se sice dohodl v Liverpoolu na smlouvě do roku 2023, která mu zaručuje týdenní příjem ve výši 150 tisíc liber, jenže kouč Realu Zinédine Zidane se nechal slyšet, že by se mu Mané líbil v Bílém baletu.

Bílý balet na lovu! V hledáčku má dortmundskou kometu i Mbappého

Daily Mail tvrdí, že už proběhly i neformální rozhovory mezi oběma stranami. Výsledek není známý, je ale možné, že pokud dojde k dohodě, bude v ofenzivním liverpoolském trojlístku Mané - Salah - Firmino  v létě jedno volné místo. Právě pro Mbappého, mistra světa z roku 2018. Jednadvacetiletý francouzský talent v minulosti vyhlásil, že jeho snem je zahrát si v Realu Madrid, odolá nyní vábení Liverpoolu?

rjm, Sport.cz

  Manchester City - Manchester Utd. dnes 17:30
20210307T17:30:00+0100
Manchester City vs. Manchester Utd.
Manchester City vs. Manchester Utd.
Manchester City
Manchester Utd.

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..

Patička stránky: