Rubriky:

Anglie

Britská policie nechce fanoušky u stadionů, hrozí koncem sezony

30. dubna 2020 12:20 - Londýn

Britská policie chce mít právo ukončit fotbalovou sezonu, pokud po rozběhnutí Premier League nebudou fanoušci dodržovat nařízení o zákazu shromažďování. Listu Daily Telegraph to řekl Mark Roberts, šéf policejního oddělení zodpovědného za fotbal.

 

Twitter@wembleystadium

I když se utkání budou hrát za zavřenými dveřmi, policie chce zabránit tomu, aby se fanoušci před zápasy nebo v jejich průběhu shromažďovali před stadiony, když stále ještě nebude epidemie pod kontrolou.

"Nechceme, aby docházelo k věcem, které porušují nařízení o zákazu vycházení. Aby se po vší té snaze o sociální izolaci shlukovali fanoušci u stadionů a tréninkových areálů," řekl Roberts.

Český talent v United: Podal jsem si ruku s Fergusonem! Která z hvězd Manchesteru má nejtvrdší ránu?

"Pokud se liga rozběhne, musíme dát fanouškům jasně najevo, že když nebudou dodržovat omezení, tak bude sezona zkrácena. Musejí vědět, že čím více budou dodržovat pravidla, tím jednodušší pro nás bude, aby se ročník dohrál," uvedl policejní šéf.

Fotbal bez diváků? Před fanoušky Premier League bude zásadní rozhodnutí

Premier League se kvůli šíření nemoci covid-19 zastavila 13. března. Snahou soutěže a klubů je sezonu dohrát, uvažuje se o restartu začátkem června.

ČTK

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..