Živě

Kouč Kinnear se v Newcastlu uvedl 52 sprostými slovy za pět minut

3. října 2008 11:18 - LONDÝN

První tisková konference dočasného trenéra fotbalistů Newcastlu Joea Kinneara skončila skandálem. Médii kritizovaný kouč se obul do novinářů a během pětiminutového monologu je zasypal 52 sprostými slovy.

Jednašedesátiletého Ira vytočilo, když novináři zkritizovali jeho rozhodnutí bezprostředně po nástupu do klubu dát fotbalistům den volna. "Tohle vás k...a nemusí vůbec zajímat. O co vám k...a jde? Nemáte na to být z......m trenérem. To je k...a den. Chci slyšet váš názor!? Musím vás poslouchat!?" citoval list The Daily Telegraph Kinneara. Britské noviny mu napočítaly celkem 52 sprostých slov.

Kouč poté označil žurnalisty za "z.....ý a z.....ý slizouny", protože ho po příchodu do klubu před čtyřmi dny prý začali bezdůvodně urážet. Současně se opřel dalším vulgárním výrazem do bývalých hráčů Newcastlu, kteří zpochybnili jeho trenérské schopnosti, když naposledy vedl před čtyřmi lety Nottingham Forest.

Bývalý trenér Wimbledonu z 90. let nahradil na lavičce slavného Kevina Keegana, který odešel po neshodách s majitelem Mikem Ashleym. Ten se pak po protestech fanoušků rozhodl klub prodat.

ČTK

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..