Rubriky:

Anglie

Brankář Van der Sar se vrací do nizozemské reprezentace

3. října 2008 13:59 - AMSTERODAM

Fotbalový brankář Edwin van den Sar se na čas vrací do nizozemského národního týmu. Sedmatřicetiletého gólmana Manchesteru United, který reprezentační kariéru ukončil po Euru, přemluvil k záskoku trenér Bert van Marwijk a jeho asistent a někdejší Van der Sarův spoluhráč z Ajaxu Frank de Boer.

Zkušený brankář nahradí zraněnou jedničku Maartena Stekelenburga a Henka Timmera v kvalifikačních duelech o postup mistrovství světa s Islandem a Norskem.

"Vrací se jen na dva zápasy a s jeho kvalitou je jasné, že v obou bude v základu," řekl agentuře Reuters Van Marwijk. "Nejdřív se zranil Timmer a Stekelenburg nakonec bude mimo hru až šest týdnů. Tak jsme spolu s Frankem (de Boerem) ve středu zavolali Edwinovi. Nejdřív byl v šoku, ale naše prosba ho také potěšila a ještě ten den souhlasil," dodal.

Nizozemce čeká v bojích o šampionát v Jihoafrické republice 11. října v Rotterdamu Island, o čtyři dny později hrají "Oranjes" v Norsku.

ČTK

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..