Rubriky:

Anglie

CAS se bude zabývat odvoláním Manchesteru City v červnu

19. května 2020 16:12 - Lausanne/Praha

Sportovní arbitráž CAS se bude zabývat odvoláním Manchesteru City proti dvouletému vyloučení z evropských fotbalových pohárů od 8. do 10. června. Zatím není jasné, zda se slyšení zúčastní strany osobně, nebo zda se uskuteční prostřednictvím videokonference. Nebyl ani stanoven termín, do kdy by měl padnout verdikt.

 

Toby Melville, Reuters

Zástupci klubu se obávali, že se kvůli pandemii koronaviru rozhodnutí zpozdí. CAS totiž kvůli šířící se nákaze začala v polovině března odkládat naplánovaná slyšení. Odvolání Manchesteru se nakonec ale dostane na řadu na začátku léta, jak klub doufal. Losování nového ročníku Ligy mistrů je v Monaku naplánováno na 27. srpna, i to ale může být ještě kvůli koronaviru a zpožděním soutěží odloženo.

Manchester City byl v únoru na dva roky vyloučen z evropských pohárů za vážné porušení pravidel finanční fair play a licenčních předpisů. Navíc klub dostal pokutu 30 milionů eur. Úřadující anglický šampion, který podle UEFA v letech 2012 až 2016 nadhodnotil příjmy od sponzorů, jakékoli porušení regulí odmítl.

Majitelé Manchesteru City získali Lommel, mají už devět klubů

ČTK

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..