Rubriky:

Anglie

Hvězdný fotbalista Gerrard byl obviněn z napadení

30. prosince 2008 09:01 - LONDÝN

Anglický fotbalový reprezentant Steven Gerrard byl obviněn z napadení a výtržnosti po incidentu v baru v noci na pondělí. Kapitán Liverpoolu byl zatčen spolu s dalšími pěti muži, z nichž dva byli rovněž obviněni, a později byl propuštěn na kauci. Soud ho čeká 23. ledna, maximálním trestem je při tomto obvinění pět let vězení. Vedení Liverpoolu vyjádřilo Gerrardovi v těžkýcz chvílích svou podporu.

Osmadvacetiletý Gerrard skončil ve vězení spolu s pěti svými přáteli, poté co zhruba v půl třetí ráno dorazili přivolaní policisté do baru v Southportu. Jeden z nejlepších evropských záložníků současnosti slavil v městě vzdáleném zhruba deset kilometrů od domova nedělní ligové vítězství 5:1 nad Newcastlem, k němuž přispěl dvěma góly a nahrávkou na další branku.

Při incidentu, do něhož se Gerrard zapletl, byl zraněn diskžokej z baru. Čtyřiatřicetiletý muž měl zlomený zub a pořezané zápěstí, po ošetření byl ještě v pondělí propuštěn z nemocnice.

Gerrardovi parťáci nebyli podle agentury AP fotbalisté.

„Steven odvádí v Liverpoolu skvělé služby už po deset let a klub mu dá veškerou podporu, kterou bude v tomto čase potřebovat,“ uvedl klub v prohlášení na svých oficiálních webových stránkách.

ČTK, Sport.cz

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..