Rubriky:

Anglie

Beníteze nadále trápí ledvinové kameny, musí na další operaci

14. ledna 2009 16:41 - LIVERPOOL

Španělský trenér fotbalistů Liverpoolu Rafael Benítez se musel opět vrátit do nemocnice kvůli potížím s ledvinovými kameny. Kouč vedoucího týmu Premier League dnes podstoupil operaci, od poloviny prosince již třetí.

Ve slavném klubu však věří, že Benítez nebude v pondělí scházet při tradičním městském derby s Evertonem. "Je to pro něj těžké období, protože znáte Rafu Beníteze. Touží být v první řadě na tréninkovém hřišti se svými hráči. Jde už na třetí operaci, ale věříme, že nebude pryč moc dlouho. Snad jen pár dnů," řekl jeho asistent Sammy Lee.

V průběhu Benítezovy absence povede tréninky, stejně jako v předešlých případech. "Všechna čest, jak všechno připravil. Jeho smysl pro detail a organizaci znamená, že když někdo z nás třeba náhodou chybí, není to žádný problém," ocenil Lee.

Benítez musel do nemocnice zrovna v období, kdy jedná o nové smlouvě. S majiteli klubu už se dohodl na délce smlouvy i platu, ale ještě se dolaďují koučovy pravomoci ohledně nákupu nových posil.

ČTK

Časová osa: Anglie

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..