Rubriky:

Anglie

Podle Beckhama by Kaká do Manchesteru City chodit neměl

19. ledna 2009 14:52 - MILÁN

Anglický fotbalista David Beckham se snaží vymluvit spoluhráči z AC Milán Kaká přestup do Manchesteru City za rekordních 100 miliónů liber (přes tři miliardy korun). Podle Beckhama je v Manchesteru jen jeden opravdový klub a tím je jeho bývalý celek United.

"City teď koupila bohatá společnost a je tam hodně peněz. Ale pro mě je v Manchesteru jen jeden tým - United," řekl listu Daily Mail Beckham, který je v Itálii během pauzy zámořské MLS na hostování z Los Angeles Galaxy.

"Ne vždycky je to o penězích. Také chcete hrát za nejlepší tým, nastupovat s nejlepšími fotbalisty na světě a vyhrávat trofeje. Měl by zůstat," dodal třiatřicetiletý Angličan.

Odchod z Itálie brazilské hvězdě nedoporučil ani bývalý hráč Manchesteru City Bernardo Corradi. "Až ho uvidím, řeknu mu, ať tam nechodí, protože tam pořád prší," prohlásil útočník Regginy. "Já bych dal Milánu před Manchesterem přednost kdykoliv. Život v Itálii je hezčí."

Manchester City nabízí AC Milán za Kaká 100 miliónů liber a hráči hodlá dát plat půl miliónu liber týdně. Pokud by šestadvacetiletý nejlepší hráč světa a držitel Zlatého míče z roku 2007 do Anglie přestoupil, stal by se nejdražším fotbalistou v historii.

ČTK

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..