Rubriky:

Anglie

Fotbalistovi Robinhovi hrozí pokuta 320 000 liber

21. ledna 2009 11:36 - LONDÝN

Brazilskému fotbalistovi Robinhovi hrozí za opuštění tréninkového kempu Manchesteru City ve španělském Tenerife vysoká pokuta. Podle listu Daily Star bude muset nejdražší hráč v historii anglického fotbalu za nedovolený odlet do Brazílie zaplatit 320 000 liber (asi 9,5 miliónu korun).

Robinho opustil Tenerife poté, co se údajně pohádal s trenérem Markem Hughesem. Přestože klub o víkendu nečeká žádný zápas, kouč odmítl pustit fotbalistu do Brazílie, aby tam mohl v neděli oslavit 25. narozeniny.

Vedení City potvrdilo, že brazilský reprezentant kemp bez dovolení opustil, a uvedlo, že hráč hrubě porušil vnitřní řády klubu. Podle listu Daily Star bude muset Robinho zaplatit pokutu 320 000 liber, což jsou pro něj zhruba dva týdenní platy.

Útočník, který v létě přišel z Realu Madrid za 42 miliónů liber, se však brání, že od klubu svolení k cestě do Brazílie kvůli rodinným důvodům dostal.

ČTK

Časová osa: Anglie

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..