Rubriky:

Anglie

Pogba se stal novou posilou Verdansku FC

14. srpna 2020 15:06 - Manchester/Praha

Někteří fanoušci byli zmatení. Francouzský fotbalista Mnchesteru United Paul Pogba se stal tváří kampaně populární střílečky Call of Duty: Warzone. Firma Activision svým hráčům v rámci 5. sezony zpřístupnila dříve zavřený fotbalový stadion na mapě Verdansk. A k této příležitosti vývojáři připravili překvapení pro všechny plejery, když oznámili, že novou posilou virtuálního klubu Verdansk FC se stal právě mistr světa Pogba.

 

Sascha Steinbach, ČTK/AP

Pogbův podpis s klubem Verdansk FC zaznamenal na internetu nebývalý zájem. Fotbaloví fanoušci, kteří nejsou seznámeni s reáliemi světa CoD, byli videem z Twitteru nejspíš zprvu značně zmateni.

Představa, že by si známý záložník Manchesteru vybral zcela neznámý klub jako své nové působiště, mnohým z nich nejspíš vůbec nedávala smysl.

„Čas začít novou kapitolu s Verdanskem FC. Tenhle tým bude teď hodně nabitý," přiživil na sociální síti mystifikaci sám fotbalista.

Většina příznivců vtípek s Pogbovým novým působištěm přijala s úsměvem na tváři. Mezi fanoušky United se ale našli i tací, kteří informaci s přestupem do neznámého klubu uvěřili a na Pogbovu adresu si neodpustili spršku nadávek nebo jízlivých žertů.

pb, Sport.cz

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..