Chelsea prý za Torrese nabídla Liverpoolu 40 miliónů liber

28. ledna 2011 10:21 - LONDÝN

Liverpool odmítl nabídku Chelsea za útočníka Fernanda Torrese. Londýnský klub byl podle médií připraven za španělského fotbalistu zaplatit 40 miliónů liber (asi 1,125 miliardy korun).

 

Nigel Roddis, Reuters

"Chelsea nám poslala nabídku na Torrese, ale my jsme ji odmítli. Hráč není na prodej," citovala prohlášení Liverpoolu agentura Reuters. Chelsea, kde chytá český brankář Petr Čech, tak byla podruhé během krátké doby odmítnuta. Minulý týden neuspěla u Atlétika Madrid, kterému nabízela 52 miliónů liber za útočníka Sergia Agüera a obránce Diega Godína.

Šestadvacetiletý Torres přišel do Liverpoolu v roce 2007 z Atlétika Madrid a s klubem má podepsanou smlouvu do roku 2013. Přestože v dosavadní sezoně se mu nedaří podle představ, dal ve 22 zápasech jen devět gólů, o odchodu z Liverpoolu prý neuvažoval. "Jsem profesionál a vždycky splním dohodu. Myslím jen na Liverpool a chci zachránit naši sezónu," prohlásil. "O přestupu jsem vůbec nepřemýšlel, i když v tom má hlavní slovo klub," dodal.

ČTK

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..