Rubriky:

Anglie

Giggs se dohodl v Manchesteru na smlouvě i pro příští sezónu

18. února 2011 16:26 - MANCHESTER

Fotbalisté Manchesteru United se budou moci i v příští sezoně opírat o služby veterána Ryana Giggse. Klubový rekordman v počtu startů se dohodl s vedoucím týmem anglické ligy na nové smlouvě do léta 2012. Chystá se tak již na svou dvaadvacátou sezónu v Manchesteru.

Sedmatřicetiletý Velšan v Manchesteru strávil celou profesionální kariéru. Od roku 1990 nastoupil pod vedením trenéra Alexa Fergusona k 862 zápasům, což žádný jiný hráč United nedokázal. Byl u zisku 11 mistrovských titulů, dvou triumfů v Lize mistrů a čtyř prvenství v Anglickém poháru.

I přes svůj věk stále patří k nejlepším hráčům Manchesteru. V této sezoně nastoupil ke 24 zápasům a vstřelil tři góly. "Je příjemné vědět, že mám stále podíl na týmovém úspěchu. Cítím, že mám stále co nabídnout jak na hřišti, tak mimo něj," řekl Giggs v tiskovém prohlášení.

ČTK

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..