Rubriky:

Anglie

VIDEO: V Premier League jako někde na vesnici. Sudí nechal karty v šatně

12. března 2011 10:11 - LONDÝN/PRAHA

Stát se to někde na vesnici v pralesní lize, dalo by se to pochopit. Ale ve slavné anglické Premier League? I tam se ale někdy dějí věci, nad nimiž by i šéfovi českých sudí Luďku Macelovi vstávaly vlasy hrůzou. Ve středečním duelu mezi Evertonem a Birminghamem City totiž zapomněl rozhodčí Walton karty v šatně. Ta hrůza, když ji chtěl těsně před přestávkou tasit a zjistil, že má kapsu prázdnou.

 

Phil Noble, Reuters

Bude to nesporně jedna z největších kuriozit letošního ročníku Premier League. Jedenapadesátiletý Peter Walton, který soudcoval duel Evertonu s Birminghamem City, totiž zapomněl karty signalizující udělení trestu v šatně.

Čtyři minuty před přestávkou si žlutou kartu vykoledoval hostující Jordon Mutche. Rozhodčí Peter Walton sáhl do kapsy a polila ho hrůza. Karty nechal v šatně. Zachoval však dostatek duchapřítomnosti, ruku zvedl a naznačil devatenáctiletému fotbalistovi Evertonu, že mu žlutou uděluje. A karta skutečně platila.

Do druhého poločasu si už Walton karty přibral, takže zápas, v němž se oba celky rozešly remízou 1:1, se v poklidu dohrál a další hříšníci Heitinga, resp. Ridgewell už žlutou opravdu spatřili.

zp, Sport.cz

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..