Trenér Ferguson ukončil po sedmi letech bojkot BBC

25. srpna 2011 15:58 - LONDÝN

Trenér Manchesteru United Alex Ferguson ukončil po sedmi letech bojkot veřejnoprávní BBC. Nejúspěšnější kouč v historii anglického fotbalu odmítal mluvit s televizní i rozhlasovou verzí BBC od roku 2004, kdy stanice odvysílala dokument stavící do nelichotivého světla jeho syna Jasona.

 

Murad Sezer, Reuters

Dnes nicméně BBC a klub v tiskovém prohlášení uvedly, že Ferguson bude od víkendového kola reportérům BBC k dispozici. "Sir Alex Ferguson a BBC se rozhodli udělat čáru za těžkostmi, které vedly k tomu, že Sir Alex měl pocit, že se nemůže objevovat v programech BBC," napsaly obě strany v prohlášení.

Uzavření smíru předcházela schůzka Fergusona s generálním ředitelem Markem Thompsonem. Není jasné, zda se slavný skotský trenér dočkal omluvy. Tu po BBC celá léta požadoval kvůli tomu, že stanice v dokumentu uvedla, že jeho syn a zároveň agent Jason dostával ilegálně peníze za hráčské přestupy.

ČTK

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..