Chelsea na poslední chvíli získala z Liverpoolu Meirelese

1. září 2011 09:14 - LONDÝN

Fotbalisté Chelsea na závěr přestupního období získali vytouženou posilu do zálohy. Vedení klubu neúspěšně usilovalo o Luku Modriče z Tottenhamu, a tak na poslední chvíli zaměřilo svou pozornost na Raúla Meirelese, za kterého Liverpoolu zaplatilo 15 miliónů eur (362 miliónů korun). Portugalský reprezentant na Stamford Bridge podepsal smlouvu na čtyři roky.

 

Jan Handrejch, Právo

Osmadvacetiletý záložník přišel do Liverpoolu teprve před rokem z Porta a rázem se stal klíčovou postavou. Především v polovině sezony dal několik důležitých gólů a následně byl fanoušky vybrán za nejlepšího hráče Liverpoolu v sezóně. V létě však Liverpool přivedl do zálohy několik posil a Meireles se nechal slyšet, že chce pryč.

V Chelsea se stal šestou letní posilou. Před ním přišli Juan Mata, Thibaut Courtois, Romelu Lukaku, Oriol Romeu a Ulises Dávila, přičemž Courtois i Dávila ihned odešli na hostování.

Meireles by měl pomoci zacelit díru po dlouhodobě zraněném Michaelu Essienovi a také Jossim Benajunovi, který odešel do Arsenalu.

ČTK

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..