Tévez se vykašlal na trénink City a bez svolení klubu odletěl do Argentiny

9. listopadu 2011 12:04 - LONDÝN

Útočníkovi Carlosi Tévezovi hrozí v Manchesteru City další trest. Sedmadvacetiletý fotbalista, který musel nedávno zaplatit pokutu půl miliónu liber, se bez svolení klubu vykašlal na trénink a odletěl do rodné Argentiny.

 

Phil Noble, Reuters

Tévez před časem dostal od klubu pokutu ve výši čtyř týdenních platů poté, co v září při utkání Ligy mistrů s Bayernem Mnichov odmítl jít na hřiště jako střídající hráč. Za fotbalistu, který se hájil tvrzením, že se pouze nechtěl jít znovu rozcvičit, se postavila hráčská asociace a trest byl snížen na polovinu.

Útočník byl také na dva týdny suspendován a během nynější reprezentační přestávky se měl ve středu ráno hlásit v tréninkovém centru City k individuální přípravě, místo toho však odletěl do Argentiny. "Odcestoval za rodinou," uvedl Tévezův mluvčí Paul McCarthy. "Dokud se nevrátí, víc toho říct nemůžu. Ale zdůrazňuji, že Carlos si je dobře vědom, že se musí dostat zpět do formy," řekl.

ČTK

Časová osa: Anglie

EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..