Tévez opět neposlechl vedení City a zůstal v Argentině

14. listopadu 2011 18:42 - LONDÝN

Fotbalista Carlos Tévez opět neposlechl vedení Manchesteru City a místo návratu do Anglie zůstal v Argentině. Sedmadvacetiletý útočník v minulém týdnu odletěl během reprezentační přestávky do Jižní Ameriky rovněž bez svolení klubu, nyní se odmítl dostavit na schůzku s funkcionáři, kde se měla řešit jeho budoucnost. Podle BBC hodlá vedení City předat případ právníkům.

 

Phil Noble, Reuters

Tévez před časem dostal od klubu pokutu ve výši čtyř týdenních platů (asi 29 milionů korun) poté, co v září při utkání Ligy mistrů s Bayernem Mnichov odmítl jít na hřiště jako střídající hráč. Za fotbalistu, který se hájil tvrzením, že se pouze nechtěl jít znovu rozcvičit, se postavila hráčská asociace a trest byl snížen na polovinu. Trenér Roberto Mancini se nicméně nechal slyšet, že si pod ním Argentinec už nezahraje.

V minulém týdnu měl Tévez v Manchesteru trénovat individuálně, místo toho však odletěl do Argentiny. Podle svého mluvčího odcestoval za rodinou.

ČTK

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..