Rosického lanaří kouč Magath do Wolfsburgu

25. listopadu 2011 10:00 - BERLÍN

Kapitán české fotbalové reprezentace Tomáš Rosický by nemusel čekat až do léta, kdy mu v Arsenalu končí smlouva, ale už v zimě odejít do bundesligového Wolfsburgu. Podle německého listu Bild ho tam láká kouč Felix Magath. Jako odstupné prý německý tým nabídl londýnskému klubu pět miliónů eur (asi 130 miliónů korun).

 

Petr Hloušek, Právo

Wolfsburg prý oslovil Rosického už na konci srpna, kdy údajně se zástupci momentálně dvanáctého týmu německé ligy jednal hráčův manažer Pavel Paska. Ten to tehdy popřel s tím, že byl ve Wolfsburgu kvůli jinému českému hráči Janu Polákovi, který v klubu působí.

Zaujal ho i Jiráček a Pilař

Magath už před časem avizoval, že hodlá v zimě přivést až pět nových posil, které mají ambicióznímu celku pomoct vylepšit postavení v tabulce. V německém tisku se už dříve objevily informace, že ho zaujaly také výkony dvojice reprezentantů z Plzně Petra Jiráčka a Václava Pilaře.

Před svým odchodem do Arsenalu hrál Rosický v bundeslize v letech 2001 až 2006 za Dortmund, se kterým získal mistrovský titul.

ras, ČTK, Sport.cz

Časová osa: Anglie

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..