Krev, pot a slzy! Souček při výhře Kladivářů trpěl

6. dubna 2021 14:43 - Praha

Veledůležitý zápas o čtvrté místo v Premier League, které znamená postup do Ligy mistrů, mezi West Hamem a Wolves zpočátku vypadal jako jasná záležitost. Vedení Kladivářů 3:0 před koncem prvního poločasu nenaznačovalo žádnou větší bitvu, ale opak byl pravdou... Své o tom ví i Tomáš Souček, který si z duelu odnesl nepříjemné zranění.

 

Michael Regan, Reuters

Ještě do přestávky snížil na 1:3 z pohledu domácích hlavičkou Leander Dendoncker a Kladivářům se pomalu začaly oživovat vzpomínky z nedávného souboje s Arsenalem, ve kterém také vedli 3:0, ale pak přišla ve 38. minutě nešťastná Součkova teč, která znamenala snížení a také nastartování Arsenalu k vyrovnání.

Tentokrát však West Ham zápas dotáhl do vítězného konce a radoval se z vítězství 3:2, jenže Souček se stal opět smolařem utkání. Rozhodčí mu v 60. minutě po opakovaném zkoumání neuznali gól, jelikož se ukázalo, že si při zpracování balonu pomohl rukou. Na svou desátou ligovou branku si tak „Tommy" musí ještě počkat.

O dvacet minut později se opět stal středem pozornosti, když se posadil na trávník a nemohl pokračovat. Když si sundal kopačku, měl pravou patu celou od krve, a i výraz v jeho tváři naznačoval, že jde o velmi bolestivé zranění.

V tuto chvíli by se nabízelo střídání, ale kouč Hammers již vyčerpal povolené možnosti, tak musel bývalý slávista zatnout zuby a zápas v bolestech dohrát. Není tak jasné, zda bude svému týmu k dispozici o víkendu proti Leicesteru. Přitom půjde o další důležité utkání třetího a čtvrtého týmu tabulky, takže hráč Součkových kvalit by byl potřeba. Samotný hráč se ke zranění nevyjádřil.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Sportcz (@sport.cz_ig)

Sledujte Sport.cz také na Instagramu>>> 

bp, Sport.cz

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..