Vyhrožují mu! Radikální fanoušci odmítají slavného kouče

29. června 2021 17:45 - Liverpool/Praha

Nechtějí ho. Bývalý trenér Liverpoolu, Realu Madrid nebo Interu Milán Rafael Benítez je podle ostrovních médií blízko novému angažmá. Koučovat by mohl Everton, který hledá náhradu za Carla Ancelottiho, jehož angažoval Real Madrid. Některým fanouškům anglického celku se případný příchod trenéra, který vedl šest let městského rivala z Anfield Road a na adresu Evertonu se v minulosti vyjadřoval nelichotivě, vůbec nelíbí. Benítezovi proto nechali před domem ve hrabství Merseyside nepěkný vzkaz. Událost už řeší i britská policie.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Někteří fanoušci se s možným příchodem držitele třinácti trofejí napříč evropskými soutěžemi nehodlají smířit. „Víme, kde bydlíš. Nepodepisuj," nechali mu vzkaz před jeho domem v Merseyside.

Jednašedesátiletý Španěl Benítez bydlí v severozápadní Anglii společně se svou ženou a dcerami.

„Můžeme potvrdit, že policie od pondělí vyšetřuje hlášení o výhružném nápisu v Caldy," uvedla britským médiím místní policie.

Nápisy proti Benítezovi se objevily i nedaleko Goodison Parku. Příznivci Evertonu španělskému trenérovi neodpustili výrok po městském derby s Liverpoolem z roku 2007. Úspěšný kouč tehdy nazval Everton „malým klubem".

pb, Sport.cz

Časová osa: Premier League 2021/22

Filtr článků - Anglie


Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..