Živě

Fotbalový Arsenal posílí reprezentační obránce White z Brightonu

18. července 2021 11:47 - Londýn

Arsenal posílí obránce Ben White z Brightonu. Londýnský celek podle britských médií za třiadvacetiletého fotbalistu, který byl na nedávném mistrovství Evropy členem stříbrné anglické reprezentace, zaplatí 50 milionů liber (asi 1,5 miliardy korun).

 

Lee Smith, Reuters

White je odchovancem Southamptonu, ale v seniorské kategorii nastupoval až v Brightonu. Za něj v minulém ročníku anglické ligy odehrál 36 zápasů. Za sebou má také hostování v Newportu, Peterborough a Leedsu.

Za reprezentaci White zatím odehrál dva zápasy a na poslední chvíli byl povolán i na nedávné Euro, kde si však nezahrál ani minutu. Anglie, která v základní skupině nastoupila i proti českému výběru, na šampionátu postoupila do finále, v němž nestačila na Itálii.

ČTK

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..