Crystal Palace - Brighton 1:1 Brighton bere jen bod, útok na první příčku Premier League nevyšel

27. září 2021 23:02

Fotbalisté Brightonu remizovali v dohrávce 6. kola anglické ligy na hřišti Crystal Palace 1:1 a nevyužili možnost posunout se do čela tabulky. Bod pro Brighton, který zůstal na šestém místě, zachránil gólem v páté minutě nastavení Neal Maupay.

Andrew Boyers, Reuters

Také první gól padl v samém závěru poločasu, těsně před přestávkou proměnil penaltu Wilfried Zaha. Po změně stran Zaha na španělského brankáře Roberta Sáncheze ve velké šanci podruhé nevyzrál, Ayew mířil těsně vedle. Místo zvýšení náskoku nakonec domácí o druhou výhru v sezoně přišli.

Ligu vede neporažený Liverpool před pěticí pronásledovatelů včetně Brightonu má náskok jednoho bodu. Crystal Palace zůstal na 15. místě.

Anglická fotbalová liga - 6. kolo:
Crystal Palace - Brighton 1:1 (45.+2 Zaha z pen. - 90.+5 Maupay).

Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.