Rubriky:

Anglie

Velká gratulace! Rosický má syna Tomáše

28. června 2013 12:12 - Praha

Tak se to nakonec povedlo. Kapitán fotbalové reprezentace Tomáš Rosický má syna Tomáše. Po zdravotních komplikacích v předchozích letech jeho partnerka Radka Kocurová porodila v úterý ráno v pražském Podolí chlapečka. Dvaatřicetiletý pyšný otec dnes potvrdil, že maminka i dítě se těší dobrému zdraví.

 

Vít Šimánek, ČTK

Dvaatřicetiletého fotbalistu zastihla radostná událost během přípravy na nový ročník. Tahoun národního týmu se má v Arsenalu, kde načne už osmou sezónu, hlásit v příštím týdnu.

Spekulovalo se, že jednou z očekávaných událostí letošního roku by také mohla být svatba Tomáše s Radkou, jeho dlouholetou přítelkyní. „To je jejich věc. Mě nikdo do ženění netlačil, takže ani já nebudu jiný," řekl Tomášův otec Jiří Rosický na téma svatba. „Opravdu nevím, jestli se Tomáš letos ožení. Ani já datum svatby neznám," tvrdil Tomášův otec začátkem roku.

Vzhledem k narození synka teď šťastný pár nebude mít na svatbu čas. Ostře sledovaný obřad se tak nesjpíš odkládá až na příští rok...

ras, dos, ČTK, Sport.cz

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..