Anglie

United prohráli pod Moyesem druhý ze tří zápasů. Rudí ďáblové nestačili na Jokohamu

23. července 2013 14:44 - Jokohama

Fotbalisté Manchesteru United podlehli v úterním přátelském střetnutí na hřišti Jokohamy 2:3. Rudí ďáblové pod vedením nového trenéra Davida Moyese prohráli na turné po Asii a Oceánii druhý duel. Jedinou výhru zatím zaznamenali proti výběru australské ligy (5:1), předtím nestačili na tým Singha All-Stars (0:1).

Issei Kato, Reuters

United prohrávali od 27. vteřiny po trefě brazilského útočníka Marquinhose, ještě do konce poločasu ale skóre otočili. Nejdřív se trefil záložník Jesse Lingard a do vedení hostující celek poslal vlastní gól obránce Masakazua Tašira.

Jokohama vyrovnala krátce po přestávce díky dalšímu Brazilci v sestavě Fabiovi a cenné vítězství nad dvacetinásobným anglickým šampiónem zařídil domácím tři minuty před koncem Jošihito Fudžita.

Na asijském turné čekají manchesterský celek ještě zápasy s Ósakou a hongkongským týmem Kitchee. Poté mají United na programu duely s AIK Stockholm a na závěr přípravy nastoupí proti Seville. Do nové sezóny vstoupí 11. srpna zápasem o anglický Superpohár proti druholigovému Wiganu a Premier League odstartují o týden později na hřišti Swansea.