Trenér Crystalu Palace potrestá dva své hráče za simulování

3. března 2014 12:00 - Londýn

Trenér fotbalistů anglického prvoligového Crystalu Palace Tony Pulis potrestá dva hráče svého týmu za to, že při utkání se Swansea nafilmovali pády. Chování Marvána Šammacha a Jeroma Thomase ho rozzlobilo natolik, že dá oběma pokutu.

 

Profimedia.cz

"Zaplatí za to, oba dostanou pokutu. Je to jako nemoc, které už jsme se téměř zbavili. Ale když to někdo znovu udělá, musíme mu připomenout, že to není správné," řekl Pulis, jehož svěřenci jsou v anglické lize na šestnácté příčce tři body od sestupu.

Šammachovi v nedělním utkání na hřišti Swansea (1:1) přihraný pád prošel, jeho kolega z útoku Thomas si ale za simulování vysloužil od rozhodčího Mikea Deana žlutou kartu.

Po utkání se Pulis s Thomasem sudímu omluvili. "Je to něco, za čím si opravdu stojím. Byl jsem za Mikem, JT (Thomas) na něho taky po závěrečném hvizdu počkal, aby se omluvil," uvedl Pulis.

ČTK

  West Ham - Leeds dnes 21:00
20210308T21:00:00+0100
West Ham vs. Leeds
West Ham vs. Leeds
West Ham
Leeds

Časová osa: Anglie

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..

Patička stránky: