VIDEO: Zase ten Mourinho! Zasáhl přímo do dění na hřišti a poťouchle se smál

10. června 2014 08:20 - Manchester

Trenér José Mourinho obohatil repertoár svých kousků. Na Old Trafford do Manchesteru jezdívá coby kouč fotbalistů Chelsea, tentokrát se dostavil v jiné roli. A ještě ji poněkud ozvláštnil. Vedl tým Zbytku světa v charitativním zápase Soccer Aid proti výběru Anglie. Nebývalým způsobem vstoupil do dění na hrací ploše, ale diváci hned pochopili, že se nejednalo o cosi zlého. Legraci odměnili potleskem.

Utkání Soccer Aid se už stalo tradicí. Hrálo se popáté pod patronací Dětského fondu OSN UNICEF.

Mourinho v průběhu zápasu vstoupil na hřiště a poslal nic netušícího soupeře k zemi, v tváři nasadil poťouchlý úsměv a bavilo se i publikum. Jen zastavený Oliver Stanley alias Olly Murs, anglický zpěvák a skladatel v roli jednoho z hráčů výběru Anglie, překvapeně zíral.

Mourinho jako trenér Zbytku světa slavil úspěch. V jeho mužstvu hrál mj. Clarence Seedorf, který přispěl k vítězství 4:2. A další výsledek? Na charitu se vydělalo 4 233 019 liber.

vap, Sport.cz

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..