S umírajícím bratrem chtěl strávit pár dní. Jenže klub mě nepustil, stěžuje si Touré

24. června 2014 17:11 - Paříž

Rozezlený je Yaya Touré na vedení Manchesteru City. Ve sloupku pro magazín France Football si záložník Pobřeží slonoviny postěžoval, že mu jeho zaměstnavatel nedovolil na konci sezóny odjet za bratrem, který umíral na rakovinu.

 

Vlastimil Vacek, Právo

"Než jsem s reprezentací odletěl k přípravě na mistrovství světa, chtěl jsem strávit čtyři nebo pět dní se svým bratrem. Vedení City mi ale těch pár dní nechtělo poskytnout. Byl jsem na oslavě titulu v Abú Zabí, zatímco můj bratr umíral," uvedl

"Naštěstí byl u jeho lůžka Kolo. Později jsem litoval, že jsem netrval na odjezdu. Manažeři City přitom věděli, že jsem trpěl," dodal Touré, jehož bratr Kolo působí v Liverpoolu. Manchester City jeho stížnost nechtěl nijak komentovat.

Ibrahim Touré minulý čtvrtek zemřel v 28 letech. Oba slavní bratři zůstali v dějišti mistrovství světa v Brazílii.

ČTK, Sport.cz

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..