Norwich - Southampton 1:0Kanárci doma bodovali popáté v řadě

Fotbalisté Norwiche porazili ve 20. kole anglické Premier League na vlastním stadiónu Southampton 1:0 a vyhráli podruhé v řadě.

Domácí na Carrow Road byli aktivní od úvodních minut. Dobrou příležitost měl Howson, ale jeho střela prolétla kolem levé tyče. Další šanci vypracoval Redmond pro Mbokaniho, jenže netrefil. Po půl hodině se osmělili hráči Southamtponu. Shane Long si zpracoval centr, ovšem brankář jeho střelu vytěsnil mimo. V závěru poločasu ještě ohrozil Rudda útočník Clasie, ale gólman domácích odolal.

Po přestávce se zbytečně vykartoval hostující Wanyama a Kanárci přesilovku využili, když Alexander Tettey využil skvělého pasu Odjidja-Ofoea. Norwich tak bodoval v domácím prostředí popáté za sebou a přiblížil se soupeři v tabulce na jediný bod. Saints naopak prohráli poslední čtyři venkovní zápasy.