Tottenham - Watford 1:0Spurs vyhráli počtvrté v řadě

Fotbalisté Tottenhamu porazili v rámci 25. kola anglické Premier League na White Hart Lane stadiónu Watford 1:0 a posunul se na druhé místo ligové tabulky.

Kohouti vstoupili do utkání aktivně a soupeře jednoznačně přehrávali. Velkou příležitost si vypracovali až po půl hodině hry. Ben Davies dostal přesnou přihrávku do vápna, gólu však reflexivním zákrokem zabránil brankář Gomes. Ve 41. minutě se k míči propracoval Kane, k jeho smůle však o kousek přestřelil.

Londýnský klub v druhém poločase dominoval a po hodině hry přišel na hřiště Delle Alli. Anglický talentovaný záložník prokázal, že jak důležitým členem Spurs je. Pouhé čtyři minuty na hřišti mu stačili k tomu, aby připravil jediný gól pro Kierana Trippiera. Tottenham tak zvítězil počtvrté v řadě.