Rubriky:

Anglie

Živě

Chelsea povede od příští sezóny Simeone, píší ve Španělsku

16. února 2016 13:28 - Madrid/Londýn

Fotbalisty Chelsea povede od příští sezóny Argentinec Diego Simeone. Informuje o tom alespoň španělský deník Ok Diario, podle něhož už měl "EL Cholo" Simeone ohlásit vedení Atlétika svůj letní odchod k týmu Blues.

 

Andrea Comas, Reuters

Zatímco tajenky ohledně nových trenérů v manchesterských týmech jsou, zdá se, už rozluštěné, protože kormidla u Citizens se ujme Pep Guardiola a Rudé ďábly téměř jistě povede zase José Mourinho, nový trenér Blues zatím odhalen není.

Podle španělských žurnalistů, od nichž zprávu převzali i novináři z Anglie, bude nástupcem Guuse Hiddinka právě na lavičce Atlétika Madrid velmi úspěšný Simeone.

Pětačtyřicetiletý rodák z Buenos Aires dokáže ve španělské La Lize se svým Atlétikem zdatně konkurovat gigantům Realu Madrid a Barceloně, kterým dokonce v sezóně 2013/14 vyfoukl titul. Jednou vyhrál i Španělský pohár.

Na evropské scéně pak v sezóně 2011/12 vybojoval Evropskou ligu, po výhře 4:1 nad Chelsea získal Superpohár a v roce 2014 dokráčel až do finále Ligy mistrů, v němž podlehl městskému rivalovi Realu.

Pokud se zprávy ze Španělska potvrdí a Simeone opravdu dorazí na Stamford Bridge, bude muset stihnout rychlokurz angličtiny. Podle mnoha zdrojů totiž Argentinec tímto jazykem nevládne.

oc, Sport.cz

Byl by Diego Simeone pro Chelsea tím pravým trenérem?


Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..