Rubriky:

Anglie

Soud označil tvrzení, že Ibrahimovic dopoval, za pomluvu

9. ledna 2017 13:57 - Stockholm

Tvrzení o dopingové minulosti Zlatana Ibrahimovice jsou pomluva. Rozhodl o tom soud v Karlstadu, na který se švédský fotbalista obrátil s žalobou na bývalého trenéra švédské atletické reprezentace Ulfa Karlssona. Ten vloni v dubnu o hvězdném útočníkovi prohlásil, že během angažmá v Juventusu dopoval, nyní za to zaplatí pokutu 2500 eur.

 

John Sibley, Reuters

Karlsson, který úspěšně působil u švédských atletů v letech 2001 až 2004, nařkl Ibrahimovice během sportovní konference v Karlstadu. "Zlatan během půl roku v Juventusu nabral deset kilogramů svalové hmoty. To není přirozené. Myslím, že dopoval," prohlásil s odkazem na Ibrahimovicovo působení v italském klubu v letech 2004 až 2006.

Později se za svá slova omluvil a označil je za "nejasná a nešťastná". Podle soudu ale svým vystoupením jednoznačně vyvolal dojem, že Ibrahimovic užíval zakázané látky, a mohl tím nynější hvězdu Manchesteru United vážně poškodit.

ČTK

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..