Rubriky:

Anglie

Hvězdy si chtěly zvednout sebevědomí, vyškolil je fotbalový robot

23. února 2017 10:38 - Sevilla
(Aktualizováno: 23. února 2017 10:50)

Odreagování? Nebo snad cesta, jak si zvednout náladu? Fotbalisté Leicesteru City dělají všechno možné, aby zastavili bídné výsledky z této sezóny v Premier League. Christian Fuchs a Šinži Okazaki dokonce zkusili porazit v dovednostních soutěžích fotbalového robota. A aby toho nebylo málo, prohráli. Média pak v žertu konstatovala, zda by úřadující anglický mistr neměl místo drahých posil koupit právě robota.

 

Carl Recine, Reuters

Fotbalisté se proti stroji postavili krátce před zápasem Ligy mistrů v Seville (Leicester tam prohrál 1:2), došlo na souboje v přesnosti a také ve srovnání, jak silnou ránu kdo dá. Robot byl neomylný, hráči zaznamenali jen dílčí úspěchy - Fuchs trefil terč umístěný v šibenici, Okazaki pak zasáhl v další soutěži břevno. Špatně dopadlo pro Lišky i měření síly. Největší ránu měla opět s přehledem fotbalová mašina.

rjm, Sport.cz

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..