Liverpool přišel pro zbytek sezóny o kanonýra Maného

Liverpool

Liverpool přišel pro zbytek sezóny o svého nejlepšího střelce Sadia Maného. Senegalský útočník, jenž má na kontě 13 ligových gólů, musí na operaci levého kolena, které si zranil v sobotním utkání s Evertonem.

Nejlepší střelec fotbalistů Liverpoolu Sadio Mané kvůli zranění kolena zmešká zbytek sezóny.

"Je celkem jisté, že Mané potřebuje operaci a pak bude po sezóně. Je vyloučené, že by ještě v tomto ročníku hrál," řekl trenér Liverpoolu Jürgen Klopp na tiskové konferenci.

Mané v sobotním duelu s Evertonem otevřel v osmé minutě skóre, krátce po začátku druhého poločasu, kdy byl stav 2:1, ale ze hřiště odkulhal. Domácí nakonec derby vyhráli 3:1, ve středečním zápase s Bournemouthem ale Liverpool bez Maného uhrál jen remízu 2:2.

Při předchozí absenci, kdy Mané reprezentoval Senegal na lednovém mistrovství Afriky, vyhrál Liverpool jen jeden ze sedmi zápasů.