Kalas byl v Anglii vyloučen už během první minuty

Londýn

Na hrací ploše toho moc nestihl, zdržel se jen pár vteřin. Český obránce Tomáš Kalas oslabil v sobotním utkání druhé anglické fotbalové ligy Fulham už po necelé minutě. Reprezentační stoper fauloval útočníka Readingu Modoua Barrowa a rozhodčí ho rovnou vyloučil. Fulham i přes pouze bleskové účinkování svého beka uhrál remízu 1:1.

Obránce Fulhamu Tomáš Kalas opouští hrací plochu poté, co viděl červenou kartu hned v první minutě duelu s Readingem.

Fulham v oslabení přečkal hodinu, v 61. minutě ale jeho obranu překonal záložník Kelly. Reading však vedení navzdory přesilovce neudržel, sedm minut před koncem stanovil konečné skóre střídající Piazón. Reading v novém ročníku ještě nevyhrál, ale získal první bod.