Rubriky:

Anglie

Šokující chvíle před šlágrem Premier League. Hvězda Chelsea zkolabovala

5. března 2018 20:34 - Londýn/Praha

Víkendovému šlágru anglické fotbalové Premier League mezí vedoucím Manchesterem City a obhájcem titulu Chelsea předcházely velmi dramatické chvilky. Během pátečního tréninku podle britského listu Telegraph zkolaboval před svými šokovanými spoluhráči hvězdný záložník N'Golo Kanté.

 

Andrew Boyers, Reuters

Podle deníku na místo činu v tréninkovém centru v Cobhamu přiběhl během sekund klubový lékař a začal zdravotní stav francouzského středopolaře ihned řešit. Brzy měl hráč znovu nabrat vědomí a následně byl dopraven do nemocnice, kde v péči specialistů absolvoval celou řadu vyšetření.

Podezření na srdeční problémy naštěstí testy neprokázaly a lékaři mu povolili nastoupit do utkání na hřišti City. Šestadvacetiletý fotbalista ale nakonec nehrál, podle britských žurnalistů se necítil dobře a vedení týmu se rozhodlo neriskovat.

K rozhodnutí mohla přispět i nedělní zpráva o smrti italského reprezentanta a kapitána Fiorentiny Davide Astoriho na hotelovém pokoji. Ta musela kouče Blues Antonia Conteho obzvlášť zasáhnout, protože v minulosti, stejně jako většina jeho trenérského týmu v Chelsea, s Astorim spolupracoval. Během nedělního šlágru si italský kouč také navlékl černou pásku.

Kanté nakonec podle informací z anglických médií bez problémů dokončil pondělní trénink. Specialisté neodhalili žádnou možnou příčinu jeho problémů, podle spekulací mohlo k jeho kolapsu přispět mrazivé počasí, které na Ostrovech panovalo.

roj, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..