West Ham - Stoke 1:1Carroll se vrátil po zranění a připravil Stoke o výhru

Londýn

V 90. minutě přišel předposlední tým anglické fotbalové ligy Stoke o vítězství na hřišti West Hamu. Na konečných 1:1 vyrovnal střídající Andy Carroll, který nastoupil poprvé od lednového zranění kotníku a byl na hřišti jen pár minut. V nastavení domácí málem zápas otočili, když skóroval ještě Javier Hernández, ale rozhodčí gól neuznal kvůli Carrollově faulu na Ryana Shawcrosse.

Fotbalisté Stoke, kteří prohráli předchozí čtyři ligové duely, vedli od 79. minuty díky dorážce Petera Crouche. Sedmatřicetiletý útočník dal 44. branku v Premier League v dresu Stoke a na pozici nejlepšího klubového střelce vystřídal Jonathana Walterse. Stoke čeká na výhru od 20. ledna.