Živě

Mistrovská Slavia má v hledáčku posilu ze druhé švédské ligy

17. července 2021 20:12 - Praha

Fotbalová Slavia je na lovu. Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po remíze 1:1 v přípravě s Gliwicemi v Rakousku o tom, že šéfové mistrovského klubu pokračuje v jednání o dvou hráčích, kteří by v následující sezoně mohli oblékat červenobílý dres. Podle informací instagramového účtu slaviapraha1892 odkazujícího na švédské zdroje by měl být jednou z vyhlédnutých posil obránce Aiham Ousou.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Jednadvacetiletý stoper, který by mohl být alternativou na pozici ve středu obrany po odchodu Simona Deliho, je momentálně hráčem druholigového týmu GAIS, kde má hostovat z BK Häcken do konce roku 2021. Server transfermarkt.com oceňuje švédského reprezentanta do 21 let, který měří 186 centimetrů, sumou 200 000 eur (cca 5 mil. korun).

O zájmu českého mistra o zmíněného hráče informuje twitterový účet fotbollskanalen, na něj se následně odkazuje zmíněný slávistický zdroj.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený SLAVIA PRAHA-FANPAGE CZ-SK 🏆🏆🏆 (@slaviapraha1892)

nik, rjm, Sport.cz

Časová osa: Fotbalové přestupy 2021

Filtr článků - Přestupy


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.