Vrba od začátku spoléhá na Mazucha, Vydru nebo Hlouška. Kadlec začne na lavičce

5. března 2014 17:09 - Praha
(Aktualizováno: 5. března 2014 17:37)

Čeští fotbalisté nastoupí v dnešním přátelském utkání proti Norsku v základní sestavě s útočníkem Matějem Vydrou, záložníkem Adamem Hlouškem nebo stoperem Ondřejem Mazuchem. Nový trenér národního týmu Pavel Vrba udělal oproti poslednímu reprezentačnímu zápasu s Kanadou hned sedm změn v sestavě, na lavičce tak zůstal například obránce Michal Kadlec.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Vrba při své premiéře na lavičce reprezentace žádné velké překvapení v sestavě nepřichystal.

Základní sestava ČR: Čech - Rajtoral, Suchý, Mazuch, Limberský - Hübschman, Darida - Dočkal, Rosický, Hloušek - Vydra.

Mužstvo nastoupí v tradičním rozestavení 4-2-3-1, které Vrba praktikoval během úspěšného působení v Plzni. Ve srovnání s posledním podzimním zápasem s Kanadou zůstali v základní sestavě jen Čech, Suchý, Hübschman a Dočkal.

Zápas ve vyprodaném Edenu začne v 18:30 a přímým přenosem ho bude vysílat ČT sport, on-line reportáž sledujte na Sport.cz.

jis, ČTK, Sport.cz

ME ve fotbale do 21 let 2021

Mistrostvé Evropy jednadvacítek se bude poprvé v historii hrát ve dvou blocích, účastnit se bude také Česká reprezentace, kterou ve skupině čeká Španělsko, Itálie a Slovinsko. Základní skupiny "malého" EURA v Maďarsku a Slovinsku se odehrají 24. až 31. března, osm nejlepších týmů bude poté o evropský trůn bojovat 31. května až 6. června.