Rubriky:

Reprezentace

Večer jdou do prodeje další vstupenky na ME fotbalistů do 21 let

25. února 2015 12:40 - Praha

Další vstupenky na mistrovství Evropy ve fotbale hráčů do 21 let, které od 17. do 30. června letošního roku uspořádá Česká republika, půjdou do prodeje dnes od 18:00. K dispozici budou ve stanoveném množství na oficiálním webu šampionátu www.u21euro2015.cz.

 

Michal Kamaryt, ČTK

Předprodej, který slavnostně odstartoval v úterý 10. února ambasador turnaje Pavel Nedvěd, bude nyní pokračovat. „Od počátku prodeje je o vstupenky enormní zájem, což nás všechny samozřejmě mimořádně těší. Situace je taková, že na některé zápasy je poptávka po vstupenkách velmi vysoká a některá utkání - především v pražské skupině - zatím nabízejí opravdu jejich dostatečný počet," avizuje Petr Fousek, předseda organizačního výboru.

"Je na místě říci, že třeba i zápasy Dánska se Srbskem nabídnou představení mnoha vycházejících hvězd a diváci by si je také neměli nechat ujít. Mistrovství je tu pro fotbalové fanoušky jako jedna velká událost, Česká republika větší fotbalový turnaj hostit nemůže a všechna utkání stavíme na stejnou úroveň. Vstupenek opravdu není málo, na řadu zápasů jich je k dispozici stále hodně a naším jednoznačným přáním je to, aby všechny souboje měly bez rozdílu skvělou kulisu. Vždyť v České republice budeme mít to nejlepší, co tato věková kategorie nabízí," poukazuje Fousek.

Vstupenky na šampionát, který se odehraje na stadiónech v Praze Edenu a na Letné, Olomouci a Uherském Hradišti, se prodávají v rozmezí 100-350 korun. Dnes v 18:00 odstartuje druhá fáze prodeje.

Organizační výbor ME U21 2015 vkládá vstupenky do předprodeje postupně podle předem stanoveného klíče i s ohledem na kapacitní požadavky UEFA, která je pořadatelem turnaje a faktickým držitelem vstupenek.

„I s ohledem na distribuci vstupenek na předchozí velké turnaje je velmi pravděpodobné, že se k nám postupně dostane řada vstupenek právě od UEFA, například z jejích nevyzvednutých rezervací. Všechny tyto vstupenky budeme vzápětí uvolňovat do prodeje," dodává Fousek.

dos, Sport.cz

Časová osa: Reprezentace

Filtr článků - Reprezentace


Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.