Kvalifikace ME on-line: Slovensko vs. Česko

6. září 2006 19:15 - PRAHA/BRATISLAVA

Druhým soupeřem české fotbalové reprezentace v kvalifikaci o mistrovství Evropy 2008 bude ve středu v Bratislavě Slovensko. Oba bývalí federální partneři obstáli ve svých premiérových zápasech, a tak na Tehelném poli potká minimálně jednoho ze soupeřů první bodová ztráta. Sledujte utkání od 20:15 v on-line reportáži na Sport.cz.

Trenér Karel Brückner zařadil v druhém utkání kvalifikace ME 2008 do sestavy Libora Sionka a Jana Poláka, ze sobotní teplické základní jedenáctky proti Walesu naopak chybějí Jiří Štajner a Marek Kulič. Češi tak do utkání vstoupí s jediným útočníkem Janem Kollerem.

On-line reportáž z utkání Slovensko vs. Česko sledujte zde.

V dosavadních čtyřech vzájemných zápasech Češi jednou prohráli a jednou remizovali, rádi by ale navázali na poslední dva duely, které skončily jejich hladkými výhrami.

Jak skončí zápas Slovensko vs. Česko?
Hlasujte v anketě pod článkem.

Utkání na vyprodaném Tehelném poli začne ve 20:15 a řídit jej bude anglický sudí Gordon Bennet.

ČTK, Sport.cz

EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.