Rubriky:

Reprezentace

Hvězdy táhnou. Rosického rozlučka byla vyprodána v rekordním čase

27. dubna 2018 14:08 - Praha

Bývalé hvězdy Arsenalu, Dortmundu či české reprezentace jsou velkým lákadlem. Chystanou rozlučku Tomáše Rosického provází obrovský zájem fanoušků. Jeden z nejlepších hráčů české fotbalové historie sezval na 9. června do Prahy hvězdy domácí i světové fotbalové scény a již nyní je jisté, že unikátní duel bude sledovat do posledního místa zaplněná Letná.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Pokladník hlásí vyprodáno! Od středy měli možnost přednostního nákupu držitelé sparťanských permanentek, kteří přidělenou kapacitu hlediště ve velké míře využili. V pátek v poledne pak odstartoval volný prodej vstupenek a zájem fanoušků byl enormní.

„V pomyslné internetové frontě na vstupenky čekaly tisíce fanoušků, kapacita Letné byla naplněna během několika desítek minut. Mezi fanoušky bylo celkem distribuováno přes 15 tisíc vstupenek, zbytek kapacity bude využit pro samotné hráče a partnery akce. Právě plánované aktivace a soutěže obchodních partnerů budou v následujících týdnech jedinou šancí, jak dodatečné vstupenky získat," avizuje šéf týmu organizátorů Tomáš Křivda.

„Jsme rádi, že celý prodej proběhl rychle a bez zásadnějších technických problémů. Samozřejmě nás mrzí, že se na stadión nedostanou všichni Tomášovi fanoušci, zájem však násobně převyšuje kapacitu Letné," dodává Křivda.

Rychlost, s jakou vstupenky mizely, udivila také samotného Tomáše Rosického. „Překvapilo mě, jak rychle byly vstupenky vyprodány. Jsem za to moc rád a už se na vyprodanou Letnou moc těším. Všem fanouškům děkuji."

Zápas odstartuje na Letné v 17:00, výběr složený převážně z Rosického spoluhráčů z reprezentace se utká s osobnostmi světového fotbalu. O veškerých novinkách i doprovodných aktivitách se fanoušci mohou informovat na stránkách www.tr10.cz.

dos, Sport.cz

Časová osa: Reprezentace

Filtr článků - Reprezentace