Janov - AC Milán 0:2Juventus porazil poslední Chievo, Ronaldo nedal penaltu

Janov

Fotbalisté AC Milán zvítězili v Janově 2:0 a po druhé výhře za sebou se v tabulce italské ligy posunuli ze sedmého na čtvrté místo. Hosté poprvé nastoupili bez Argentince Gonzala Higuaína, který odešel na hostování do Chelsea, jejich branky dali v druhém poločase Fabio Borini a Suso.

Fotbalisté Juventusu se radují z gólu proti Chievu.

Zápas v nezvyklém termínu janovští fanoušci bojkotovali, navíc domácím chyběl nejlepší střelec Piatek, přesto měli dlouho více ze hry. Žádnou ze šancí ale neproměnili a postupem času se rozehrál i milánský soupeř.

Debutující Brazilec Paquetá na konci první půle trefil tyč, několikrát se pak ve slibné pozici neprosadil Borini, ten si ale v 72. minutě naběhl na malé vápno a snadno otevřel skóre. Pojistku v závěru přidal Suso, jenž se po úniku přesně trefil ke vzdálenější tyči.

Český obránce Stefan Simič zůstal ve vítězném mužstvu mezi náhradníky. Vedoucí Juventus nastoupí od 20:30 proti poslednímu Chievu.