Živě

Icardi těžce nese, že už není kapitánem Interu. Odmítá nastoupit v Evropské lize proti Rapidu Vídeň

13. února 2019 21:04

Argentinský fotbalista Mauro Icardi těžce nese, že kvůli vyjednávání o prodloužení smlouvy přišel v Interu Milán o kapitánskou pásku, kterou od něj převzal slovinský brankář Samir Handanovič. Podle trenéra Luciana Spallettiho dokonce odmítá nastoupit ve čtvrtečním zápase 2. kola Evropské ligy proti Rapidu Vídeň.

 

Jennifer Lorenzini, Reuters

"Rozhodnutí vzít Icardimu pásku bylo velmi složité a bolestivé, neboť všichni víme, jak je pro Inter důležitý. V první řadě jde ale o samotný klub," řekl na dnešní tiskové konferenci Spalletti. "Pochopitelně to špatně snáší, ale určité věci rozptylují jeho i ostatní hráče," dodal kouč.

Pětadvacetiletý Icardi přišel do Interu v roce 2013 ze Sampdorie a o dva roky později byl jmenován kapitánem. V posledních čtyřech sezonách byl nejlepším střelcem týmu, v minulé sezoně byl dokonce zvolen nejlepším fotbalistou italské ligy.

ČTK

Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..