Rubriky:

Itálie

Sassuolo začalo trénovat, fotbalisté jednotlivě běhali po hřišti

4. května 2020 15:51 - Řím

Fotbalisté Sassuola se jako první tým ze Serie A vrátili po koronavirové přestávce a domácí karanténě k individuálnímu tréninku. Hráči jedenáctého týmu italské ligy se po skupinách po šesti sešli v tréninkovém centru a jednotlivě běhali na třech hřištích.

 

https://twitter.com/lukasharaslin?lang=cs

Každý z fotbalistů měl k dispozici polovinu hřiště, na níž běhal tam a zpět. Hráči měnili směr pohybu, chvílemi cválali stranou a protahovali se. Podle klubu byl úvodní trénink dobrovolný. Stejně jako v dalších zemích, kde povolili zahájení přípravy, nemohou sportovci v Itálii využívat vnitřní prostory areálu a musejí se převlékat a sprchovat doma.

Další týmy ze Serie A by se do individuální přípravy v tréninkových centrech měly zapojit v průběhu týdne. Boloňa, Bergamo a obhájce trofeje Juventus Turín začnou v omezeném režimu trénovat od úterý a otevřít své tréninkové středisko plánuje také Inter Milán.

Koronavirus není tak vážný problém, Serie A se musí dohrát, říká Barák

Hráči Juventusu už v pondělí dorazili, aby se nechali otestovat na koronavirus. Odpoledne by měla přijít na řadu největší hvězda ligy Portugalec Cristiano Ronaldo, který se vrací z Madeiry, kde strávil karanténu.

Ronaldo nešetří. Své matce udělal radost luxusním dárkem

Fotbalisté v Serii A se budou připravovat jednotlivě až do 18. května, odkdy vláda v jedné z nejvíce zasažených zemí nemocí covid-19 povolila skupinové tréninky. Zatím není jasné, zda a kdy se přerušená sezona italské ligy znovu rozběhne. V soutěži zbývá sehrát 12 kol a několik odložených zápasů, tabulku vede Juventus.

ČTK

Časová osa: Itálie

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..