Beckham podle lékařů AC Milán může hrát až do 39 let

29. prosince 2008 10:23 - MILÁN

Zdravotní stav Davida Beckhama je podle lékařů AC Milán na takové úrovni, že anglický záložník může hrát špičkový fotbal ještě dalších šest let. Pokud by záložník Los Angeles Galaxy, který bude během pauzy zámořské MLS v Itálii hostovat, skutečně u fotbalu tak dlouho vydržel, hrál by až do 39 let.

"Výsledky kardiovaskulárních testů jsou velmi dobré. Test fyzické zátěže zvládl na výbornou. Když jen lehce upraví tréninkový program, může bez potíží hrát dalších pět šest let," citoval list The Sun lékaře AC Milán Jeana-Pierra Meerseemana. "Teď s fyzičkou sice oproti ostatním hráčům zaostává, to se ale za dva tři týdny spraví," dodal lékař, jehož metody umožnily Alessandru Costacurtovi hrát do 41 let. O rok mladší Paolo Maldini stále hraje.

Pokud by se Meersemanova slova potvrdila, mohl by se Beckham zúčastnit ještě mistrovství světa v roce 2014 a ohrozit rekord Petera Shiltona v počtu zápasů za anglickou reprezentaci. Legendární gólman jich má na kontě 125, bývalá hvězda Manchesteru United a Realu Madrid o 18 méně.

ČTK

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..

Patička stránky: