Baptistovy góly rozhodly o výhře fotbalistů AS Řím

ŘÍM

Dva góly Julia Baptisty ve středu rozhodly o výhře fotbalistů AS Řím 2:0 nad Sampdorií Janov v dohrávce 9. kola italské ligy. Zápas se měl původně hrát v říjnu, kvůli hustému dešti byl však tehdy odložen.

Brazilský reprezentant se poprvé trefil v 21. minutě z přímého kopu. V 53. minutě pak skóroval poté, co obešel dva obránce a dal svůj šestý gól v sezóně. Sedmadvacetiletý záložník se čtyřikrát trefil v Serii A a dvakrát v Lize mistrů.

Zápas začal v čase pět minut a 51 sekund, tedy v bodě, kdy byl na konci října přerušen.

Díky vítězství se loňský vicemistr posunul na osmé místo, Sampdoria je čtrnáctá.

Během utkání vyjádřili fanoušci římského celku podporu Palestině v boji s Izraelem, když podle agentury ANSA zvedli transparent s nápisem "Gazo, odolej".