Rubriky:

Itálie

Tvrdík připíjel s Nedvědem. Co řešili?

17. srpna 2020 08:24 - Praha

I u piva s Pavlem Nedvědem řešil šéf Slavie Jaroslav Tvrdík koronavirus, který je v posledních dnech pro sešívané velice aktuální. A může působit problémy nejen jim na domácí a samozřejmě také na evropské scéně.

 

@ twitter Jaroslav Tvrdík

Slávistům koronavirus přerušil soustředění v Rakousku. Do karantény na čas musel tým i všichni s ním spojení. Včetně šéfa Tvrdíka.

Ale už jsou z toho červenobílí venku. Alespoň prozatím. Pro sport ovšem pandemie stále představuje velké nebezpečí, které Tvrdík, ale i zástupci LFA, Sparty, Plzně a Liberce dnes hodlají probírat i na schůzce s premiérem Andrejem Babišem.

Víkend před tím měl - jak jinak v této době - koronavirově fotbalový. „Nejdříve třetí preventivní Covid test v UVN (negativní), pak na trénink Slavie a na konci dne před zítřejším jednáním nasbírat zkušenosti s protiepidemickými opatřeními v italské lize," napsal šéf Slavie na sítě pod fotografii s Nedvědem.

Asi by byla pikantní úvaha o tom, jestli se třeba při spekulacích o Nedvědově konci v Juventusu, nerodí nějaká nová spolupráce. Ale aktuální to zřejmě nebude.

„Přípitek na tituly Slavia/Juve logickou součástí příjemného večera!" nastínil jen Tvrdík.

vap, Sport.cz

Časová osa: Itálie

Filtr článků - Itálie


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..