Rubriky:

Itálie

Rebič přestoupil do AC, kde už v minulé sezoně vládl střelcům

13. září 2020 09:16 - Milán

Chorvatský fotbalový útočník Ante Rebič přestoupil natrvalo z Frankfurtu do AC Milán, ve kterém už v minulé sezoně během hostování byl s 11 ligovými góly nejlepším týmovým střelcem. Šestadvacetiletý vicemistr světa podepsal ve staronovém působišti smlouvu do roku 2025, oznámil italský velkoklub.

 

Twitter @acmilan, Twitter

Rebič od odchodu do zahraničí v roce 2013 působí střídavě na německých a italských trávnících. Během pětiletého období, kdy byl hráčem Fiorentiny, hrál na hostováních v Lipsku, ve Veroně a Frankfurtu, kam pak v roce 2018 přestoupil. V německém klubu odehrál stovku soutěžních utkání a dal 25 gólů, dva nejdůležitější při vítězství 3:1 nad Bayernem Mnichov v předloňském pohárovém finále.

Minulý ročník ale už Rebič opět strávil v Itálii a byl lídrem osmnáctinásobných šampionů z AC. V třiceti soutěžních zápasech zaznamenal 12 branek.


Časová osa: Itálie

Filtr článků - Itálie


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..