Kozák rozhodl svým prvním gólem v Itálii o výhře Lazia

Útočník Lazia Řím Libor Kozák dal svůj první gól v italské lize a v dnešním utkání 3. kola jím rozhodl o vítězství Lazia Řím 2:1 nad domácí Fiorentinou. Mezi střelce se zapsal pouhých sedm minut po příchodu na hřiště.

Libor Kozák v dresu české fotbalové reprezentace do 21 let

Bývalý fotbalista Opavy v 67. minutě zblízka do prázdné branky dorazil střelu spoluhráče Hernanese a dokonal obrat výsledku. Před ním už v prvním poločase vyrovnal římský záložník Ledesma, který odpověděl na úvodní proměněnou penaltu domácího Ljajiče.

Jednadvacetiletý Kozák na sebe upozornil už v minulém ligovém kole proti Boloni, kdy opět v roli střídajícího žolíka vybojoval pokutový kop a přispěl k vítězství 3:1.

Hráčům Lazia se povedl vstup do sezony a vyhráli druhý zápas za sebou. Naopak Fiorentina s novým trenérem Sinišou Mihajlovičem se trápí: podruhé za sebou v lize nebodovala a na kontě má jediný bod.